Reggel a suliban átültem egyik barátnőm mellé, rettegve vártuk hogy a tanár kiossza a biosz dogát.
2013. szeptember 26., csütörtök
2013. szeptember 25., szerda
Gondolatok/1
Most láttam egy olyan megjegyzést hogy "Holnap újab napot élek túl^^"
Címkék:
blog,
csók,
élet,
érdekesség,
gondolatok,
másodperc,
minden,
pillanat
Feliratkozás:
Bejegyzések (Atom)