Ma beszéltem egyik osztálytársammal, akiről kiderült hogy szereti a BIGBANG -et. Szimplán ledöbbentem. Van egy másik osztálytársam akit asszem mondhatok kpoppernek. Ő mutatta meg neki a BigBang-et.(mellesleg ők 'legjobb'barátok) De nem teljesen a BB ragadta meg, hanem azóta szereti mióta látta Taeyang-nak a Ringa Linga táncverzióját. Szóval inkább csak Taeyang vonzotta. Na és azt mondta, hogy szerinte a BIGBANG a legjobb banda.
Na álljunk csak meg!!
2014. március 18., kedd
2014. március 15., szombat
OMG
Úristen, ha tudnátok hogy mennyi minden történt velem már 2014-ben ><
huhh.. kezdjük az elején. A szilvesztert itthon töltöttem legjobb barátnőmmel, és egészen reggeli 7-ig voltunk fent. Az még hagyján, de szétröhögtük a fejünket ( x) ).
Íme amin egész este röhögtünk : https://www.youtube.com/watch?v=LMFCZTb_wV0
huhh.. kezdjük az elején. A szilvesztert itthon töltöttem legjobb barátnőmmel, és egészen reggeli 7-ig voltunk fent. Az még hagyján, de szétröhögtük a fejünket ( x) ).
Íme amin egész este röhögtünk : https://www.youtube.com/watch?v=LMFCZTb_wV0
Feliratkozás:
Bejegyzések (Atom)