2014. március 15., szombat

OMG

Úristen, ha tudnátok hogy mennyi minden történt velem már 2014-ben ><
huhh.. kezdjük az elején. A szilvesztert itthon töltöttem legjobb barátnőmmel, és egészen reggeli 7-ig voltunk fent. Az még hagyján, de szétröhögtük a fejünket ( x) ).
Íme amin egész este röhögtünk : https://www.youtube.com/watch?v=LMFCZTb_wV0



Nem vállalok semmilyen röhögőgörcs általi, esésért, sérülésért felelősséget!!! ˇ^ˇ


A suliban zajlik az élet, a tanárok kattantak, szintén a diákok is... .-. főleg a diák fej. Beleértve az enyémet is. Most komolyan, beleszerettem az egyik osztálytársamba?! WTF!!!! ah... de már próbálok belőle kilábalni... ˇˇ


Az évben megtaláltam a lélektársamat 'Egy lélek két testben'
Annyira hasonlít a belsőnk, mindketten szeretünk enni, ugyan az a kedvenc bandánk, nagyon jól eltudunk hülyéskedni, már elsőre megértettük egymást. Mielőtt elkezdtünk volna beszélgetni mindketten féltünk a másikra írni. De attól kezdve, mikor én vettem a bátorságot ezzel a kijelentésemmel ráírtam :
Na jó! feladom, muszáj vagyok írni xD
Szia :3 :D

Ettől kezdve minden nap beszélünk *^* Egyáltalán nem bántam meg, hogy ráírtam. Egy nagyon kedves embert ismertem meg benne. Támogatjuk egymást ha rossz napunk van. És már egy sms-e feltud vidítani reggel ^_^♥♥♥♥

Tudnék róla regényeket mesélni, oh igaz is. Még megkel írnunk a közös könyvünket :"D :3 Kész regény lesz:3 Na tehát tudnék íírni róla sok mindent, de hagyni kell a könyvbe is meglepetést (ah elfelejtettem hogy akartam kifejezni a mondatot xD na mindegy, jó lesz ez így :3) 



Akkor elmesélném a mai napomat:$ 
Először is! Az oldalam elérte a 300 like-ot ~sikítás~ Írtam is egy szép beszédet rá T^T és megkapták a Lightning-eim a beígért JongJin leveszi a pólóját képet : 

Oh, remélem nem haltak ki a drágáim :3 JongJin néha tud ám halálos is lenni:"D

Aztán ma elkezdtem egy japán doramát nézni /aminek van ám anime változata is ˇˇ/ Yamato Nadeshiko Shichi Henge
A lélektársam mondta az animét aztán mondta h megmutatja a doramát, és nézem a srácokat és az egyiken nagyon megakadt a szemem és mondom "Basszus az nagyon hasonlít Tegoshira, ez  nem ő?O.o" aztán néztük tovább a képeket egy újjab kép -> "Bakker ez Tegoshi!!!! Bátyó szerepel benne :o Ne már!! Ezt meg kell néznem" Utána is kerestem tényleg ő az, nem képzelődtem XD Még megismerem Onii-sant ˇˇ
Amúgy nagyon jó kis Dorama x"DDD A csajon szakadok, és Tegoshi kis félénk alakításán is (bár megmerem kockáztatni hogy nem teljesen alakítása ez xD) 
Ajánlom ezt mindenki figyelmébe!!! ^_^

Nos nem is koptatnám tovább a billentyűt :D További szép estét mindenkinek~ :3 
Byee~ ♥♥

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése