Sziasztok ^.- yepuuu~
Két nap alatt végig néztem a Shugo Chara első évadját(durván 51 rész xD) *-* Ma haza megyek és nézem a következőt *-* azt tervezem olyan 5részt fogok szemem elé tárni x3 de még kitudja mi lesz :D
Ma meséltem barátnőmnek. Csak nevetett rajtam és csodálkozott is egyben °•° de azt mondta ő is elkezdi nézni x3 *^*
Amúgy nekem ma szerencsés a napom "eddig o.o" *lekopogja* Első órán törin nem volt tanár vagyis volt de másik.. nem figyelt semmit tuti jo dolgozat lesz >< ha kijavitja a tanár °_° mert ma azt is megtudtuk (ez már kicsit rosszabb) a tanárunk kiköltözik New York-ba egy új állás miatt °_° mindbki ledöbbent mikor a tanár nevetve mondta nekünk.. -.-
aah mindegy is.
mm mi is volt még ma 0.o jol van most nem tudom xD ja igen nem felelt senki kémiából :3 Meg olyan átlagos órák voltak ^_^ holnapra meg nem kell tanulni. *hálaamagasságosnak* ^-^
De még nincs vége a napnak.. vár rám egy biosz s egy tesi(gyogytesi) *^* utána go home és Shugo Chara Doki részek *0* ^.-
további szép napot mindenkinek.. bye bye~ pyuuu~ :D
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése