2013. október 16., szerda

Zenék és finomságok.:D

Ezt a zenét hallgassátok meg *-* http://www.youtube.com/watch?v=xCVea05GFHU

Wáá haljátok én nem bírom a youtube-on azokat a reklámokat xD -_-



Igen, a szakadó esőtől áztatott utca..~ :D https://twitter.com/ReitaUp/status/390418030351511552


Esős napra egy esős számot :)) http://www.youtube.com/watch?v=72xLRYnhxro



Na csak hogy tényleg legyen egy kis finomság XD :D Barátnőm azt mondta én jutok az eszébe róla (csak mert életem a kaja x3)




Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése