2013. október 16., szerda

Jelentés


Régen írtam, ilyenben lusta vagyok, csak egyszerűen írnom kéne pár sort de még ez sem megy...



Hát vázolom röviden a dolgokat.
Nálunk szakad az eső.. ma sikeresen el is áztam.. :s
Kaptunk szakon egy olyan feladatot hogy keressünk zenét és találjunk ki hozzá témát. Hát igen már készülünk a félévi vizsgára... Csodás~

MAnapság szar napjaim követik a másikat.. Nagymamámat kórházba vitték.. :( Meg is műtötték tegnap.. csak reménykedni tudok..

Remélem hamarosan jobbulni fog mindenből a helyzet.. mindjárt ősziszünet és pihenhetünk :)

bye :)))

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése