2013. október 16., szerda
Jelentés
Régen írtam, ilyenben lusta vagyok, csak egyszerűen írnom kéne pár sort de még ez sem megy...
Hát vázolom röviden a dolgokat.
Nálunk szakad az eső.. ma sikeresen el is áztam.. :s
Kaptunk szakon egy olyan feladatot hogy keressünk zenét és találjunk ki hozzá témát. Hát igen már készülünk a félévi vizsgára... Csodás~
MAnapság szar napjaim követik a másikat.. Nagymamámat kórházba vitték.. :( Meg is műtötték tegnap.. csak reménykedni tudok..
Remélem hamarosan jobbulni fog mindenből a helyzet.. mindjárt ősziszünet és pihenhetünk :)
bye :)))
Feliratkozás:
Megjegyzések küldése (Atom)
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése