Ma beszéltem egyik osztálytársammal, akiről kiderült hogy szereti a BIGBANG -et. Szimplán ledöbbentem. Van egy másik osztálytársam akit asszem mondhatok kpoppernek. Ő mutatta meg neki a BigBang-et.(mellesleg ők 'legjobb'barátok) De nem teljesen a BB ragadta meg, hanem azóta szereti mióta látta Taeyang-nak a Ringa Linga táncverzióját. Szóval inkább csak Taeyang vonzotta. Na és azt mondta, hogy szerinte a BIGBANG a legjobb banda.
Na álljunk csak meg!!
Miért mondja ezt egy olyan aki más bandát nem ismer?! Szerintem még egy több éve lévő kpopper sem tudná azt mondani hogy 'Na ez a legjobb banda'. Hisz mind tudjuk, hogy menyit küzdenek a fiúk azért, hogy sikert érjenek el. Minden banda ugyan olyan jó. Attól hogy néhány ismertebb, még nem lesz a 'legjobb' banda. Ahhoz, hogy bekerüljenek a fiúk egy csapatba, éveket töltöttek gyakornokisággal. Minden erejükkel gyakorolnak. Alig van szabad idejük. Van olyan banda akik egymás után adják ki az MV -ket, albumokat, különböző táncokkal. Egytől egyig, megküzdenek a sikerért.
Ha már ki kellene emelni egyet, én azt mondanám: A KPOP a legjobb.
Persze, rendben vannak az amerikai előadók, biztos hogy ők is sokat dolgoznak. Nem is akarom őket sértegetni, mindenkinek rosszul esik ha a kedvencét "bántják". De mégis valahogy többet látok a Koreai vagy japán bandákban, hogy miért? Apa egyszer megkérdezte tőlem: Miért jobbak ők?
Válaszom: Mert ha megnézel egy koncertet látod hogy a koreaiak végig táncolnak és énekelnek egy dalt, úgy, hogy nincs playback berakva. Az amerikaiak meg max futkosnak a színpadon. /tisztelet a kivételnek/
Tisztelem az énekeseket, akik mind ezt megteszik.
BEST ABSOLUTE PERFECT =>KPOP
Ez csak az én kis véleményem, de remélem nem vagyok ezzel egyedül.
Ti mit gondoltok?
Teljesen egyet értek veled! :)
VálaszTörlésNincs olyan,hogy "Az a legjobb banda". Mindegyik banda,egyformán jó. Attól,mert valamelyik banda kicsivel híresebb,mint a többi,az nem azt jelenti,hogy a többi rosszabb. Az idolok,rengeteg munkát és energiát fektetnek abba,hogy sikereket érjenek el. Sőt! Ha új a banda,a csapat tagoknak,még össze is kell szokni,hogy az összehang meglegyen,és kiváló banda debütálhasson. Nekem nincs külön kedvenc,mert mindegyik bandát egyformán szeretem. ♥
A koncerttel pedig egyet értek. A BTS koncerteket nézem a legtöbbször,és van,amikor a koreográfia annyira neház hogy nekem pl. már nem lenne levegőm,de Ők mégis meg tudják oldani. Igen,tudom,Ők képzettek stb.stb de akkor is! Nehéz jól teljeseíteni,annyi ember előtt,miközben a koreográfiára is figyelni kell,és a ritmusra is!
Én tisztelem az Idolokat,mert tehetségesek,és kitartóak,ráadásul sokat segítenek a nehéz időkben! ♥♥